оголошення

 

ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до Протоколу №1 спільного засідання  комісії   з питань техногенного-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій селищної ради та оперативного   штабу  щодо  запобігання  занесенню і поширенню  на території  Дружбівської  селищної ради  гострої респіраторної  хвороби, спричиненої  коронавірусом GOVID-19 від 18.03.2020р. Дружбівська селищна рада, у зв’язку з поширенням коронавірусу COVID-19 переконливо просить вас вжити заходи для самозахисту, а саме:

  • Обмежити відвідування закладів із масовим скупченням людей (магазини, аптеки та ін., обов’язково дотримуватись дистанції );
  • Людей, що повернулися в Україну, переконливо просимо не піддавати ризику рідних і оточуючих та самоізолюватися упродовж двох тижнів.
  • Не забувайте про елементарні правила безпеки: мийте руки з милом, користуйтесь індивідуальними засобами захисту (масками, антисептиком тощо), особливо після відвідування громадських місць;
  • З 19 березня тимчасово обмежено доступ до селищної ради  (робота проводиться за особистим графіком та дистанційним виконанням посадових інструкцій, в селищній раді будуть знаходитися чергові співробітники (позмінно)).

Для отримання інформації телефонувати:

- Селищний голова – Слободян Іван Васильович (0967880911)

- Секретар селищної ради – Щурко Марія Петрівна (0986314305)

- Спеціаліст юрист-консульт селищної ради – Ліпніцка Оксана Ігорівна  (0680604129)

Заборонено проведення на території Дружбівської селищної ради  масових заходів, у яких бере участь понад 10 осіб (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших).

Просимо з розумінням ставитися до ситуації, що склалася й відповідально ставитися до свого здоров’я , здоров’я близьких і оточуючих.

Дякуємо за розуміння!

Протокол №1 спільного засідання  комісії   з питань техногенного-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій селищної ради та оперативного   штабу  щодо  запобігання  занесенню і поширенню  на території  Дружбівської  селищної ради  гострої респіраторної  хвороби, спричиненої  коронавірусом GOVID-19 від 18.03.2020р.

Пам'ятка про самоізоляцію

 

До відома всіх зацікавлених осіб: 18 лютого 2020року о 15:00 год. в приміщенні  селищної  ради відбудеться засідання п'ятдесятої   сесії сьомого скликання по прийняттю селищного бюджету на 2020рік. Основне питання - звіт виконання селищного бюджету за 2019рік. З іншими питаннями можна ознайомитись в розділі "діяльність ради" в підрозділі "Розпорядження селищного голови" 

07.02.2020р.

ДО ВІДОМА  МЕШКАНЦІВ СЕЛИЩА ТА ВСІХ ЗАЦІКАВЛЕНИХ ОСІБ

12 СІЧНЯ 2020РОКУ 0   17:00ГОД. ВІДБУДЕТЬСЯ СВЯТКОВИЙ НОВОРІЧНО-РІЗДВЧЯНИЙ  КОНЦЕРТ  В ДРУЖБІВСЬКОМУ БУДИНКУ  КУЛЬТУРИ ПІД ЧАС ЯКОГО ДРУЖБІВСЬКИЙ СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА ПРОЗВІТУЄ ПРО РОБОТУ ЗА 2019РІК.  З ТЕКСТОМ ЗВІТУ МОЖЕТЕ ОЗНАЙОМИТИСЬ У ВІДПОВІДНОМУ РОЗДІЛІ   НА ДАНОМУ САЙТІ - "ЗВІТ  СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ".

 

До уваги платників податків

Державна казначейська служба України інформує, що з 01.01.2020 вводяться в дію рахунки для зарахування податків, зборів, платежів до державного і місцевих бюджетів, відкриті відповідно до Плану рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2013 №1203 (із змінами та доповненнями).

Реквізити нових рахунків можна отримати у відповідних органах, що контролюють справляння надходжень бюджету, та на вебсторінках Головних управлінь Казначейства в областях та м. Києві.

Повний перелік нових рахунків:

 

Рішення про ініціювання об'єднання громад

До відома всіх зацікавлених осіб:

13 грудня 2019 року  о 14:00 год. в приміщенні  селищної  ради відбудеться засідання сорок дев'ятої  сесії сьомого скликання по прийняттю селищного бюджету на 2020рік. Прийняття бюджету основне питання засідання сесії. З іншими питаннями можна ознайомитись в розділі "діяльність ради" в підрозділі "Розпорядження селищного голови" 03.12.2019р

 

 

 

До відома всіх зацікавлених осіб:

06 грудня 2019 року  о 12.00 год. в приміщенні  селищної  ради відбудеться засідання сорок восьмої сесії сьомого скликання . З  порядком  денним можна озаномитись в  розділі  "діяльність ради" в підрозділі "Розпорядження"        

26.11..2019р

До уваги платників податків!

Згідно з постановою Правління Національного банку України  від 28.12.2018 №162 «Про запровадження міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні» (далі – Постанова №162) з 05.08.2019 номер банківського рахунку формується за стандартом IBAN  та складає 29 літерно-цифрових символів (далі – стандарт IBAN).

На виконання вимог Постанови №162, Державною казначейською службою України (далі – Казначейство) проведена робота щодо зміни реквізитів рахунків для зарахування податків, зборів, та інших платежів до державного і місцевих бюджетів відповідно до стандарту IBAN та доведення відповідних реквізитів до органів, які контролюють справляння надходжень бюджету.

Казначейство повідомляє, що рахунки для зарахування податків, зборів, та інших платежів до державного і місцевих бюджетів відповідно до стандарту IBAN будуть діяти з 01.10.2019.

Реквізити нових рахунків можна отримати у відповідних органах, що контролюють справляння надходжень бюджету, та на вебсторінках Головних управлінь Казначейства в областях та м. Києві.

Повний перелік рахунків відповідно до стандарту IBAN:Повний перелік рахунків за стандартом IBAN для зарахування податків, зборів та інших платежів до державного і місцевих бюджетів розміщено на веб-сторінці Казначейства у рубриці «новини» під назвою «До уваги платників податків!» або за посиланням https://www.treasury.gov.ua/ua/news/do-uvagi-platnikiv-podatkiv- 

Джерело: https://www.budgetnyk.com.ua/news/1805-zastosuvannya-rahunkv-vdkritih-za-standartom-iban-dlya-splati-derjavnih-mstsevih-podatkv

 

 

До відома всіх зацікавлених осіб:

10 жовтня 2019 року  о 15.00 год. в приміщенні  селищної  ради відбудеться засідання сорок шостої сесії сьомого скликання . З  порядком  денним можна озаномитись в  розділі  "діяльність ради" в підрозділі "Розпорядження"        

01.10...2019р

 

 

До відома всіх зацікавлених осіб:

20 вересня 2019 року  о 14.00 год. в приміщенні  селищної  ради відбудеться засідання сорок п'ятої сесії сьомого скликання . З  порядком  денним можна озаномитись в  розділі  "діяльність ради" в підрозділі "Розпорядження"        

10.09..2019р

 

До відома всіх зацікавлених осіб:

14 серпня  2019 року  о 15.00 год. в приміщенні  селищної  ради відбудеться засідання сорок четвертої сесії сьомого скликання . З  порядком  денним можна озаномитись в  розділі  "діяльність ради" в підрозділі "Розпорядження"        

02.08.2019р

 Дружбівська селищна рада проводить

ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ

Щодо зміни цільового призначення земельної ділянки площею 0,12 га.                                         смт. Дружба, вул. Молодіжна, 33

Підстава проведення громадських слухань – зміна цільового призначення земельної ділянки площею 0,1200 га. по вул..Молодіжна, 33, смт.Дружба Теребовлянського району, Тернопільської області.

Відповідальна особа – діловод Дружбівської селищної ради Бакалець М.М.,роб. тел. 6-16-33.

Пропозиції (зауваження) – пропозиції ( зауваження ) подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом до  Дружбівської селищної ради і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог чинного законодавства.

Проведення громадських слухань – 24.08.2019 року.

О 10 год., смт.Дружба, вул..Лесі Українки,3, приміщенні Дружбівської селищної ради

Дружбівська  селищна рада

23.07.2019р 

 

Оголошення про проведення конкурсу  на розробку екпесртно-грошової оцінки

Дружбівська  селищна рада оголошує  конкурс на розробку  експертно-грошової оцінки    забудованої  земельної  ділянки  несільськогосподарського призначення площею 0,1100га  яка  знаходяться на території Дружбівської селищної ради в межах населеного пункту смт. Дружба

          Ліцензованим організаціям, які хочуть взяти участь  у конкурсі, за детальною інформацією   звертатися   в  Дружбівську  селищну  раду за адресою: вул.. Лесі Українки,3, смт . Дружба, Теребовлянського району Тернопільської області  та подавати заяви  в селищну раду протягом місяця з дня розміщення  оголошення.   

 Контактні телефони: 6 – 14 – 81; 6 – 16 – 33, email: druzhba-rada@ukr.net

30.05.2019р.

Повідомлення про оприлюднення регуляторного акту

  Дружбівська селищна рада  інформує про оприлюднення проекту рішення «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель смт. Дружба Дружбівської селищної ради Теребовлянського району Тернопільської області.»  та аналізу його регуляторного впливу.

  Пропозиції та зауваження від громадян, суб’єктів підприємницької діяльності  до проекту рішення з відповідним аналізом регуляторного впливу ради надавати в письмовому та електронному вигляді протягом 30 днів з дати його оприлюднення до виконавчого комітету Дружбівської селищної ради в письмовій формі:

 • поштою за адресою:  вул. Лесі Українки,3, смт. Дружба, Теребовлянського району Тернопільської області , 48130

 • електронною поштою за адресою: druzhba-rada@ukr.net

 Рішення  «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель смт. Дружба Дружбівської селищної ради Теребовлянського району Тернопільської області.»  та аналізу його регуляторного впливу розміщене в розділі "Регуляторна політика"

24.05.2019р.

 

 Рішенням виконавчого комітету Дружбівської селищної ради №31 від 24 квітня 2019 року розпочато  процедуру розгляду та прийняття рішення виконавчого комітету селищної ради  щодо коригування  тарифів на вожопостачання, наступного змісту: 

            1.1. Тарифи на послуги з централізованого водопостачання в  смт. Дружба,                  грн. за  куб.м. : 

                                       діючі      дотація      фактична             рекомендовані               дотація        фактична

                                                   з бюджету      сплата              /кореговані з 2019р/      з бюджету       сплата

для населення                  – 13,49       6,74            6,75                      17,19                         6,74                10,45                                       

для бюджетних установ –  16,06       -                16,06                        20,46                          -                     20,46

для інших споживачів    –  17,35        -                 17,35                      22.10                          -                     22,10

            1.2. Тарифи на послуги з централізованого водовідведення в  смт. Дружба,  залишити на рівні  діючих, затверджених рішенням виконавчого комітету   селищної ради №64 від 19.09.2017року, тобто  грн. за  куб.м.   :

                                         діючі    дотація     фактична                   

                                                   з бюджету     сплата         

для населення                  –  7,28          -                7,28                       

для бюджетних установ –  14,88          -                14,88

для інших споживачів    –  15,43         -                15,43 

            2. Витяг із даного  рішення  що стосується коригування  тарифів, опублікований в районній газеті «Воля» та інформаційних стендах селища, повний текст  рішення із додатками   розміщений на офіційному сайті селищної ради: druzhba.rada.org.ua , для обговорення жителями селища та  іншими користувачами   вказаних послуг в розділі "Тарифи та ціноутворення" 

            3. Спосіб надання зауважень та пропозицій – письмово протягом місяця до проведення громадських слухань за адресою:   48130, Тернопільська область,  Теребовлянський   район, смт. Дружба,  вул. Лесі Українки,3 ,  тел. 6-16-59, 6-16-33,             e-mail:  druzhba-rada@ukr.net

            4.Провести громадські слухання з питання затвердження тарифів для КП «Дружба» на водопостачання  та  водовідведення  для населення селища , господарських та бюджетних організацій, 09 червня 2019року  о 16:00год.  в приміщенні Дружбівського будинку культури. 

Громадські слухання Дата створення: 15:38 23.07.2019
оголошення Дата створення: 13:11 14.08.2018
оголошення Дата створення: 10:37 08.08.2018
оголошення Дата створення: 10:32 08.08.2018
оголошення Дата створення: 13:49 10.07.2018
оголошення Дата створення: 16:00 22.06.2018
оголошення Дата створення: 10:58 18.05.2018
оголошення Дата створення: 17:29 27.04.2018
12

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування

Логін: *

Пароль: *