оголошення

ОГОЛОШЕННЯ

Дружбівська  селищна рада, відповідно до рішення сесії селищної ради №1353  від  09.07.2020року,  оголошує конкурс  щодо надання   цінової  пропозиції ліцензованими  організаціями щодо  виготовлення    технічної документації   експертної  грошової  оцінки однієї забудованої земельної ділянки на території Дружбівської селищної ради Теребовлянського району Тернопільської області  :

  • площею 18,00га для  обслуговування  будівель  нежитлових приміщень   промислового використання  

Для отримання  конкретних вихідних даних  по земельній ділянці     звертатись за  адресою: вул.. Л.Українки,3, смт. Дружба, Теребовлянського району, електронною адресою druzhba-rada@ukr.net , за тел..: 6-14-81; 6-16-33   та подавати  пропозиції  на проведення конкурсу  в письмовій формі  в селищну раду протягом    15 днів з дня опублікування на  сайті

22.07.2020р.

 

Оголошення

До відома всіх зацікавлених осіб: 09 липня  2020року о 16:00 год. в приміщенні  селищної  ради відбудеться засідання п'ятдесят п'ятої    сесії сьомого скликання . З  порядком денним по орієнтовних питаннях засідання  можна ознайомитись в розділі "діяльність ради" в підрозділі "Розпорядження селищного голови"

30.06.2020р.

 

ОГОЛОШЕННЯ

Дружбівська  селищна рада, відповідно до рішень сесії селищної ради №1317 і №1319  від 26.05.2020року,  оголошує конкурс  щодо надання   цінової  пропозиції ліцензованими  організаціями щодо  виготовлення    технічної документації   експертної  грошової  оцінки двох забудованих земельних ділянок на території Дружбівської селищної ради Теребовлянського району Тернопільської області  :

  • площею 0,0154га для  обслуговування   нерухомого майна   комерційного використання    
  •  площею 1,077га    для  обслуговування  будівель  нежитлових приміщень   промислового використання  

Для отримання  конкретних вихідних даних  по земельних ділянках     звертатись за  адресою: вул.. Л.Українки,3, смт. Дружба, Теребовлянського району, електронною адресою druzhba-rada@ukr.net , за тел..: 6-14-81; 6-16-33   та подавати  пропозиції  на проведення конкурсу  в письмовій формі  в селищну раду протягом    15 днів з дня опублікування на  сайті

11.06.2020

Оголошення

ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до Протоколу №1 спільного засідання  комісії   з питань техногенного-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій селищної ради та оперативного   штабу  щодо  запобігання  занесенню і поширенню  на території  Дружбівської  селищної ради  гострої респіраторної  хвороби, спричиненої  коронавірусом GOVID-19 від 18.03.2020р. Дружбівська селищна рада, у зв’язку з поширенням коронавірусу COVID-19 переконливо просить вас вжити заходи для самозахисту, а саме:

  • Обмежити відвідування закладів із масовим скупченням людей (магазини, аптеки та ін., обов’язково дотримуватись дистанції );
  • Людей, що повернулися в Україну, переконливо просимо не піддавати ризику рідних і оточуючих та самоізолюватися упродовж двох тижнів.
  • Не забувайте про елементарні правила безпеки: мийте руки з милом, користуйтесь індивідуальними засобами захисту (масками, антисептиком тощо), особливо після відвідування громадських місць;
  • З 19 березня тимчасово обмежено доступ до селищної ради  (робота проводиться за особистим графіком та дистанційним виконанням посадових інструкцій, в селищній раді будуть знаходитися чергові співробітники (позмінно)).

Для отримання інформації телефонувати:

- Селищний голова – Слободян Іван Васильович (0967880911)

- Секретар селищної ради – Щурко Марія Петрівна (0986314305)

- Спеціаліст юрист-консульт селищної ради – Ліпніцка Оксана Ігорівна  (0680604129)

Заборонено проведення на території Дружбівської селищної ради  масових заходів, у яких бере участь понад 10 осіб (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших).

Просимо з розумінням ставитися до ситуації, що склалася й відповідально ставитися до свого здоров’я , здоров’я близьких і оточуючих.

Дякуємо за розуміння!

Протокол №1 спільного засідання  комісії   з питань техногенного-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій селищної ради та оперативного   штабу  щодо  запобігання  занесенню і поширенню  на території  Дружбівської  селищної ради  гострої респіраторної  хвороби, спричиненої  коронавірусом GOVID-19 від 18.03.2020р.

Пам'ятка про самоізоляцію

 

До відома всіх зацікавлених осіб: 18 лютого 2020року о 15:00 год. в приміщенні  селищної  ради відбудеться засідання п'ятдесятої   сесії сьомого скликання по прийняттю селищного бюджету на 2020рік. Основне питання - звіт виконання селищного бюджету за 2019рік. З іншими питаннями можна ознайомитись в розділі "діяльність ради" в підрозділі "Розпорядження селищного голови" 

07.02.2020р.

ДО ВІДОМА  МЕШКАНЦІВ СЕЛИЩА ТА ВСІХ ЗАЦІКАВЛЕНИХ ОСІБ

12 СІЧНЯ 2020РОКУ 0   17:00ГОД. ВІДБУДЕТЬСЯ СВЯТКОВИЙ НОВОРІЧНО-РІЗДВЧЯНИЙ  КОНЦЕРТ  В ДРУЖБІВСЬКОМУ БУДИНКУ  КУЛЬТУРИ ПІД ЧАС ЯКОГО ДРУЖБІВСЬКИЙ СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА ПРОЗВІТУЄ ПРО РОБОТУ ЗА 2019РІК.  З ТЕКСТОМ ЗВІТУ МОЖЕТЕ ОЗНАЙОМИТИСЬ У ВІДПОВІДНОМУ РОЗДІЛІ   НА ДАНОМУ САЙТІ - "ЗВІТ  СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ".

 

До уваги платників податків

Державна казначейська служба України інформує, що з 01.01.2020 вводяться в дію рахунки для зарахування податків, зборів, платежів до державного і місцевих бюджетів, відкриті відповідно до Плану рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2013 №1203 (із змінами та доповненнями).

Реквізити нових рахунків можна отримати у відповідних органах, що контролюють справляння надходжень бюджету, та на вебсторінках Головних управлінь Казначейства в областях та м. Києві.

Повний перелік нових рахунків:

 

Рішення про ініціювання об'єднання громад

До відома всіх зацікавлених осіб:

13 грудня 2019 року  о 14:00 год. в приміщенні  селищної  ради відбудеться засідання сорок дев'ятої  сесії сьомого скликання по прийняттю селищного бюджету на 2020рік. Прийняття бюджету основне питання засідання сесії. З іншими питаннями можна ознайомитись в розділі "діяльність ради" в підрозділі "Розпорядження селищного голови" 03.12.2019р

 

 

 

До відома всіх зацікавлених осіб:

06 грудня 2019 року  о 12.00 год. в приміщенні  селищної  ради відбудеться засідання сорок восьмої сесії сьомого скликання . З  порядком  денним можна озаномитись в  розділі  "діяльність ради" в підрозділі "Розпорядження"        

26.11..2019р

До уваги платників податків!

Згідно з постановою Правління Національного банку України  від 28.12.2018 №162 «Про запровадження міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні» (далі – Постанова №162) з 05.08.2019 номер банківського рахунку формується за стандартом IBAN  та складає 29 літерно-цифрових символів (далі – стандарт IBAN).

На виконання вимог Постанови №162, Державною казначейською службою України (далі – Казначейство) проведена робота щодо зміни реквізитів рахунків для зарахування податків, зборів, та інших платежів до державного і місцевих бюджетів відповідно до стандарту IBAN та доведення відповідних реквізитів до органів, які контролюють справляння надходжень бюджету.

Казначейство повідомляє, що рахунки для зарахування податків, зборів, та інших платежів до державного і місцевих бюджетів відповідно до стандарту IBAN будуть діяти з 01.10.2019.

Реквізити нових рахунків можна отримати у відповідних органах, що контролюють справляння надходжень бюджету, та на вебсторінках Головних управлінь Казначейства в областях та м. Києві.

Повний перелік рахунків відповідно до стандарту IBAN:Повний перелік рахунків за стандартом IBAN для зарахування податків, зборів та інших платежів до державного і місцевих бюджетів розміщено на веб-сторінці Казначейства у рубриці «новини» під назвою «До уваги платників податків!» або за посиланням https://www.treasury.gov.ua/ua/news/do-uvagi-platnikiv-podatkiv- 

Джерело: https://www.budgetnyk.com.ua/news/1805-zastosuvannya-rahunkv-vdkritih-za-standartom-iban-dlya-splati-derjavnih-mstsevih-podatkv

 

 

До відома всіх зацікавлених осіб:

10 жовтня 2019 року  о 15.00 год. в приміщенні  селищної  ради відбудеться засідання сорок шостої сесії сьомого скликання . З  порядком  денним можна озаномитись в  розділі  "діяльність ради" в підрозділі "Розпорядження"        

01.10...2019р

 

 

До відома всіх зацікавлених осіб:

20 вересня 2019 року  о 14.00 год. в приміщенні  селищної  ради відбудеться засідання сорок п'ятої сесії сьомого скликання . З  порядком  денним можна озаномитись в  розділі  "діяльність ради" в підрозділі "Розпорядження"        

10.09..2019р

 

До відома всіх зацікавлених осіб:

14 серпня  2019 року  о 15.00 год. в приміщенні  селищної  ради відбудеться засідання сорок четвертої сесії сьомого скликання . З  порядком  денним можна озаномитись в  розділі  "діяльність ради" в підрозділі "Розпорядження"        

02.08.2019р

 Дружбівська селищна рада проводить

ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ

Щодо зміни цільового призначення земельної ділянки площею 0,12 га.                                         смт. Дружба, вул. Молодіжна, 33

Підстава проведення громадських слухань – зміна цільового призначення земельної ділянки площею 0,1200 га. по вул..Молодіжна, 33, смт.Дружба Теребовлянського району, Тернопільської області.

Відповідальна особа – діловод Дружбівської селищної ради Бакалець М.М.,роб. тел. 6-16-33.

Пропозиції (зауваження) – пропозиції ( зауваження ) подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом до  Дружбівської селищної ради і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог чинного законодавства.

Проведення громадських слухань – 24.08.2019 року.

О 10 год., смт.Дружба, вул..Лесі Українки,3, приміщенні Дружбівської селищної ради

Дружбівська  селищна рада

23.07.2019р 

 

Оголошення про проведення конкурсу  на розробку екпесртно-грошової оцінки

Дружбівська  селищна рада оголошує  конкурс на розробку  експертно-грошової оцінки    забудованої  земельної  ділянки  несільськогосподарського призначення площею 0,1100га  яка  знаходяться на території Дружбівської селищної ради в межах населеного пункту смт. Дружба

          Ліцензованим організаціям, які хочуть взяти участь  у конкурсі, за детальною інформацією   звертатися   в  Дружбівську  селищну  раду за адресою: вул.. Лесі Українки,3, смт . Дружба, Теребовлянського району Тернопільської області  та подавати заяви  в селищну раду протягом місяця з дня розміщення  оголошення.   

 Контактні телефони: 6 – 14 – 81; 6 – 16 – 33, email: druzhba-rada@ukr.net

30.05.2019р.

Повідомлення про оприлюднення регуляторного акту

  Дружбівська селищна рада  інформує про оприлюднення проекту рішення «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель смт. Дружба Дружбівської селищної ради Теребовлянського району Тернопільської області.»  та аналізу його регуляторного впливу.

  Пропозиції та зауваження від громадян, суб’єктів підприємницької діяльності  до проекту рішення з відповідним аналізом регуляторного впливу ради надавати в письмовому та електронному вигляді протягом 30 днів з дати його оприлюднення до виконавчого комітету Дружбівської селищної ради в письмовій формі:

 • поштою за адресою:  вул. Лесі Українки,3, смт. Дружба, Теребовлянського району Тернопільської області , 48130

 • електронною поштою за адресою: druzhba-rada@ukr.net

 Рішення  «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель смт. Дружба Дружбівської селищної ради Теребовлянського району Тернопільської області.»  та аналізу його регуляторного впливу розміщене в розділі "Регуляторна політика"

24.05.2019р.

 

 Рішенням виконавчого комітету Дружбівської селищної ради №31 від 24 квітня 2019 року розпочато  процедуру розгляду та прийняття рішення виконавчого комітету селищної ради  щодо коригування  тарифів на вожопостачання, наступного змісту: 

            1.1. Тарифи на послуги з централізованого водопостачання в  смт. Дружба,                  грн. за  куб.м. : 

                                       діючі      дотація      фактична             рекомендовані               дотація        фактична

                                                   з бюджету      сплата              /кореговані з 2019р/      з бюджету       сплата

для населення                  – 13,49       6,74            6,75                      17,19                         6,74                10,45                                       

для бюджетних установ –  16,06       -                16,06                        20,46                          -                     20,46

для інших споживачів    –  17,35        -                 17,35                      22.10                          -                     22,10

            1.2. Тарифи на послуги з централізованого водовідведення в  смт. Дружба,  залишити на рівні  діючих, затверджених рішенням виконавчого комітету   селищної ради №64 від 19.09.2017року, тобто  грн. за  куб.м.   :

                                         діючі    дотація     фактична                   

                                                   з бюджету     сплата         

для населення                  –  7,28          -                7,28                       

для бюджетних установ –  14,88          -                14,88

для інших споживачів    –  15,43         -                15,43 

            2. Витяг із даного  рішення  що стосується коригування  тарифів, опублікований в районній газеті «Воля» та інформаційних стендах селища, повний текст  рішення із додатками   розміщений на офіційному сайті селищної ради: druzhba.rada.org.ua , для обговорення жителями селища та  іншими користувачами   вказаних послуг в розділі "Тарифи та ціноутворення" 

            3. Спосіб надання зауважень та пропозицій – письмово протягом місяця до проведення громадських слухань за адресою:   48130, Тернопільська область,  Теребовлянський   район, смт. Дружба,  вул. Лесі Українки,3 ,  тел. 6-16-59, 6-16-33,             e-mail:  druzhba-rada@ukr.net

            4.Провести громадські слухання з питання затвердження тарифів для КП «Дружба» на водопостачання  та  водовідведення  для населення селища , господарських та бюджетних організацій, 09 червня 2019року  о 16:00год.  в приміщенні Дружбівського будинку культури. 

Громадські слухання Дата створення: 15:38 23.07.2019
оголошення Дата створення: 13:11 14.08.2018
оголошення Дата створення: 10:37 08.08.2018
оголошення Дата створення: 10:32 08.08.2018
оголошення Дата створення: 13:49 10.07.2018
оголошення Дата створення: 16:00 22.06.2018
оголошення Дата створення: 10:58 18.05.2018
оголошення Дата створення: 17:29 27.04.2018
12

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування

Логін: *

Пароль: *