Секретар селищної ради - Щурко Марія Петрівна

Автобіографія секретаря селищної ради

Щурко Марія Петрівна, народилась 13 червня 1974 року в с. Гранітне Монастириського району Тернопільської області. Проживаюча в смт. Дружба, Теребовлянського району Тернопільської області з 1991 року.

З 1981 р. по 1984 р. навчалася в початковій школі с. Гранітне, з 1984р. по 1989р. у восьмирічній школі с. Яргорів, Монастириського району Тернопільської області. З вересня 1989р. по червень 1992р. навчалась в Заліщицькому ПТУ №7, здобула професію швеї ІІІ розряду.

З липня 1992року по липень 1993року працювала в швейному цеху Тернопільського об’єднання «Текстерно» м. Тернопіль, звільнилась із роботи за сімейними обставинами.

З вересня по листопад 1993 року (сезонна робота) працювала в Дружбівському бурякопункті від цукрового заводу «Хоростків» в смт. Дружба, Теребовлянського району Тернопільської області.

В вересні місяці 1998 року прийнята на посаду начальника військово-облікового столу Дружбівської селищної ради Теребовлянського району Тернопільської області.

З 2003 р. по 2006 р. навчалась у Тернопільському кооперативному торговельно-економічному коледжі за спеціальністю «Бухгалтерський облік» на заочній формі навчання, здобула кваліфікацію молодшого спеціаліста з бухгалтерського обліку.

18 листопада 2010 року обрана секретарем Дружбівської селищної ради Теребовлянського району Тернопільської області та прийняла присягу державного службовця - посадової особи місцевого самоврядування. 10 листопада 2015 року переобрана на посаду секретаря селищної ради на слідуючу каденцію.

Сімейний стан:

Заміжня, уклала шлюб в 1991році, чоловік – Щурко Володимир Іванович, 1966р.н., працює монтером колії виробничого підрозділу Чортківської дистанція колії Львівської Укрзалізниці; дочка – Щурко Іванна Володимирівна, 1994р.н., студентка Прикарпатського національного університету ім.. В.Стефаника, м. Івано-Франківськ.

До кримінальної відповідальності не притягувалась і члени сім’ї до кримінальної відповідальності не притягувались.