Звернення до суб'єктів господарювання

ТЕРЕБОВЛЯНСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ   СКЛИКАННЯ      П’ЯТДЕСЯТ  ТРЕТЯ    СЕСІЯ

Р І Ш Е Н Н Я     № 1298

Від      10  квітня    2020року                                                    смт. Дружба

Про оприлюднення регуляторних актів проектів рішень,  «Про встановлення  транспортного податку,  єдиного податку, туристичного збору, на 2021 рік на території Дружбівської  селищної ради, затвердження положень», « Про встановлення податку  на нерухоме майно, відмінне  від земельної ділянки, на 2021 рік на території Дружбівської  селищної ради, затвердження положення.», «Про встановлення земельного податку  на 2021рік на території Дружбівської  селищної ради , затвердження положення .».

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» №1160-IV від 11.09.2003 року, керуючись статтею 143 Конституції України та відповідно  до пункту 8.3 статті 8, статті 10, пунктів 12.3, 12.4 і 12.5 статті 12, статей 265, 266, 267, 268  Податкового Кодексу України зі змінами та доповненнями, пункту 24 статті 26 та статті 69 Закону України, «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою наповнення місцевого бюджету, керуючись ст. 25, п.24 ст.26 та ст. 69 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Постановою   КМУ  від 11.03.2004р №308 «Про затвердження  методик відстеження результативності  регуляторного акта» ,  беручи до уваги рекомендацій  Адміністративної колегії Тернопільського  обласного  територіального відділення  Антимонопольного комітету  , враховуючи рекомендації постійної комісії селищної ради з питань соціально-економічного розвитку фінансів і бюджету,  керуючись ст.ст.26, 42 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»,        Дружбівська селищна  рада

В И Р І Ш И Л А:

1.  Розпочати процедуру  прийняття про оприлюднення регуляторних актів проектів рішень,  «Про встановлення  транспортного податку,  єдиного податку, туристичного збору, на 2021 рік на території Дружбівської  селищної ради, затвердження положень», « Про встановлення податку  на нерухоме майно, відмінне  від земельної ділянки, на 2021 рік на території Дружбівської  селищної ради, затвердження положення.», «Про встановлення земельного податку  на 2021рік на території Дружбівської  селищної ради , затвердження положення .».

2.  Поштова та електронна адреса розробника проекту: 48130, Тернопільська область,  Теребовлянський   район, смт. Дружба,  вул. Лесі Українки,3 ,  тел. 6-16-59, 6-16-33, e-mail:  druzhba-rada@ukr.net

3. Спосіб оприлюднення регуляторних актів та аналізу регуляторного впливу: Проект регуляторних  актів   із додатками ,  з відповідним аналізом регуляторного впливу та звітом відстеження результативності буде оприлюднений на офіційному сайті Дружбівської  селищної ради http://www/druzhba-rada.gov.ua    Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить 1 місяць з дня   оприлюднення проекту рішення  з додатками, аналізу його регуляторного впливу та звіту відстеження результативності.

4. Спосіб надання зауважень та пропозицій – письмово за адресою:   48130, Тернопільська область,  Теребовлянський   район, смт. Дружба,  вул. Лесі Українки,3 ,  тел. 6-16-59, 6-16-33, e-mail:  druzhba-rada@ukr.net

Селищний голова                                      І.В.Слободян.

21  березня  2018 р., №02-02-02/228

Керівникам підприємств, установ,

організацій   смт. Дружба

Звертаємося до Вас з приводу наступного.

На виконання вказівки Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції № УП/212 від 12.02.2018 року на розгляд виконавчого комітету Дружбівської селищної ради чергове засідання якого повинно відбутися 30 березня о 14:00 год.. Виконавчим комітетом Дружбівської селищної ради буде визначатися та затверджуватися перелік об’єктів підприємств, установ та організацій Дружбівської селищної ради, які зможуть приймати адміністративно-покараних осіб для відбування адміністративного стягнення у виді суспільно-корисних робіт протягом доби з 6 год. до 22 години та будуть здійснювати за такими особами контроль.

Згідно Кодексу України про адміністративні правопорушення, суспільно-корисні роботи полягають у виконанні особою, яка вчинила адміністративне правопорушення, оплачуваних робіт. За виконання суспільно-корисних робіт порушнику здійснюється погодинна оплата за фактично відпрацьований час у розмірі, не меншому, ніж встановлений законом мінімальний розмір оплати праці.

Просимо Вас, в термін до  29 березня 2018 року повідомити, чи бажаєте Ви, щоб Ваше підприємство увійшло до переліку об’єктів підприємств, установ та організацій Дружбівської селищної ради, які зможуть приймати адміністративно-покараних осіб  для відбування адміністративного стягнення у виді суспільно-корисних робіт протягом доби з 6 год. до 22 години та будуть здійснювати за такими особами контроль.

Селищний голова                                             І.В.Слободян