Повідомлення про прийняття проекту рішення про затвердження нормативної грошової оцінки

Повідомлення про оприлюднення регуляторного акту

Дружбівська селищна рада  інформує про оприлюднення проекту рішення «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель смт. Дружба Дружбівської селищної ради Теребовлянського району Тернопільської області.»  та аналізу його регуляторного впливу.

Пропозиції та зауваження від громадян, суб’єктів підприємницької діяльності  до проекту рішення з відповідним аналізом регуляторного впливу ради надавати в письмовому та електронному вигляді протягом 30 днів з дати його оприлюднення до виконавчого комітету Дружбівської селищної ради в письмовій формі:

• поштою за адресою:  вул. Лесі Українки,3, смт. Дружба, Теребовлянського району Тернопільської області , 48130

• електронною поштою за адресою: druzhba-rada@ukr.net

Рішення про оприлюднення  № 994 від 23.05.2019р