Новини

 

Н Ф О Р М А Ц І Я

 

ТЕРЕБОВЛЯНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СЕКТОР

філії Державної установи «Центр пробації» в Тернопільській  області

Начальник  сектору

 

 

Контактні дані:

 

Сохацька Ірина Євгенівна, підполковник внутрішньої служби

_______________________________________________________

поштова адреса: вул. Мазепи 5,м. Теребовля, 48100

тел.: 068-51-31-418

електронна скринька: tr15@probation.gov.ua

Сторінка в Facebook:https://www.facebook.com/terebovlyaprobation/

Графік роботи:

понеділок – четвер: 09:00 – 18:00

п’ятниця: 09:00 – 16:45

обідня перерва: 13:00 – 13:45

вихідний: субота, неділя

 

Завдання і функції уповноважених органів з питань з питань пробації визначені Законом України «Про пробацію», Кримінальним, Кримінальним процесуальним, Кримінально-виконавчим кодексами України та іншими законами України.

ПРОБАЦІЯ - ЦЕ ...

v     забезпечення безпеки  суспільства (громади) шляхом запобігання вчиненню правопорушень;

v     надання суду інформації, що характеризує обвинувачену особу для прийняття справедливого рішення (складення досудової доповіді);

v     організація виконання покарань, не пов'язаних з позбавленням волі;

v     пробаційний нагляд: контроль за особою, яка вчинила правопорушення, а також допомога, спрямована на підтримку такої особи в суспільстві (консультації, мотивування до змін, сприяння у вирішенні проблемних питань);

v     допомога особі, яка готується  до звільнення з місць позбавлення волі, в адаптації до життя в суспільстві.

 

ДО КОГО ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ПРОБАЦІЯ?

 1. особа, щодо якої складається досудова доповідь;
 2. особа, засуджена до покарання, що не пов’язане з позбавленням волі, як от: заборона обіймати певні посади або займатися певною діяльністю, громадські та виправні роботи;
 3. особа, якій покарання у виді позбавлення волі замінено на покарання у виді громадських або виправних робіт;
 4. особа, звільнена з випробувальним терміном від відбування покарання у виді позбавлення (обмеження) волі;
 5. звільнена від відбування покарання вагітна жінка та жінка, яка має дитину віком до трьох років;
 6. особа, яка готується до звільнення з місць позбавлення волі.

ПЕРЕВАГИ ПРОБАЦІЇ:

ДЛЯ ОСОБИ, яка вчинила правопорушення:

 1. можливість змінитись без перебування у місцях позбавлення волі (ізоляції від суспільства), підтримка на шляху до змін;
 2. збереження сімейних стосунків та зв’язків у громаді;
 3. збереження роботи та житла;
 4. позитивний соціальний ефект: особа не втрачає соціальні зв’язки та шанс створити сім’ю.

 

 

ДЛЯ СУСПІЛЬСТВА (ГРОМАДИ):

 1. убезпечення громади від вчинення повторних злочинів;
 2. справедливе здійснення правосуддя: баланс між карою за вчинене правопорушення, відшкодуванням завданої шкоди та інтересами членів суспільства.

 

ДЛЯ ДЕРЖАВИ:

v     зниження злочинності;

v     зниження кількості ув’язнених в місцях позбавлення волі осіб;

v     позитивний економічний ефект: утримання правопорушника у місцях позбавлення волі набагато дорожче для держави, ніж перебування на пробації; а також залишаючись у суспільстві особа не втрачає роботу та сплачує внески у держбюджет;

v     дотримання міжнародних стандартів.

ВИДИ ПРОБАЦІЇ:

v     Досудова пробація – забезпечення суду інформацією, що характеризує особу, яка обвинувачується у вчиненні правопорушення, з метою врахування обставин її життя для прийняття судом справедливого рішення про міру її відповідальності (складення досудової доповіді).

v     Наглядова пробація - здійснення наглядових та соціально-виховних заходів: надання психологічної, консультативної та інших видів допомоги, сприяння працевлаштуванню, залучення до навчання, участь у виховних заходах та соціально-корисній діяльності, проведення індивідуально-профілактичної роботи відносно особи, до якої застосовується пробація.

v     Пенітенціарна пробація–це допомога особі, яка готується до звільнення з місцьпозбавленняволі у трудовому та побутовомувлаштуванні за обраним нею місцемпроживання, влаштування до закладівохорониздоров"я та сприяння в адаптації до життя у суспільстві.

 

 

Додатково:запрошуємо до співпраці небайдужих громадян в якості волонтерів пробації.

 

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» №1160-IV від 11.09.2003 року, керуючись статтею 143 Конституції України та відповідно  до пункту 8.3 статті 8, статті 10, пунктів 12.3, 12.4 і 12.5 статті 12, статей 265, 266, 267, 268  Податкового Кодексу України зі змінами та доповненнями, пункту 24 статті 26 та статті 69 Закону України, «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою наповнення місцевого бюджету, керуючись ст. 25, п.24 ст.26 та ст. 69 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Постановою   КМУ  від 11.03.2004р №308 «Про затвердження  методик відстеження результативності  регуляторного акта» ,  беручи до уваги рекомендацій  Адміністративної колегії Тернопільського  обласного  територіального відділення  Антимонопольного комітету  , враховуючи рекомендації постійної комісії селищної ради з питань соціально-економічного розвитку фінансів і бюджету,       Дружбівська селищна  рада  розпочала процедуру  прийняття регуляторного акту   проекту рішення  «Про встановлення ставок податків і зборів на території  Дружбівської   селищної ради на 2019рік, затвердження положень про ставки і податки.».Поштова та електронна адреса розробника проекту: 48130, Тернопільська область,  Теребовлянський   район, смт. Дружба,  вул. Лесі Українки,3 ,  тел. 6-16-59, 6-16-33, e-mail:  druzhba-rada@ukr.net.  Спосіб оприлюднення регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу: Проект регуляторного акта  із додатками ,  з відповідним аналізом регуляторного впливу та звітом відстеження результативності буде оприлюднений на офіційному сайті Дружбівської  селищної ради http://www/druzhba.rada.org.ua  Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить 1 місяць з дня   оприлюднення проекту рішення  з додатками, аналізу його регуляторного впливу та звіту відстеження результативності. Спосіб надання зауважень та пропозицій – письмово за адресою:   48130, Тернопільська область,  Теребовлянський   район, смт. Дружба,  вул. Лесі Українки,3 ,  тел. 6-16-59, 6-16-33, e-mail:  druzhba-rada@ukr.net

 

 

21  березня  2018 р., №02-02-02/228

Керівникам підприємств, установ,

 організацій   смт. Дружба

Звертаємося до Вас з приводу наступного.

На виконання вказівки Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції № УП/212 від 12.02.2018 року на розгляд виконавчого комітету Дружбівської селищної ради чергове засідання якого повинно відбутися 30 березня о 14:00 год.. Виконавчим комітетом Дружбівської селищної ради буде визначатися та затверджуватися перелік об’єктів підприємств, установ та організацій Дружбівської селищної ради, які зможуть приймати адміністративно-покараних осіб для відбування адміністративного стягнення у виді суспільно-корисних робіт протягом доби з 6 год. до 22 години та будуть здійснювати за такими особами контроль.

Згідно Кодексу України про адміністративні правопорушення, суспільно-корисні роботи полягають у виконанні особою, яка вчинила адміністративне правопорушення, оплачуваних робіт. За виконання суспільно-корисних робіт порушнику здійснюється погодинна оплата за фактично відпрацьований час у розмірі, не меншому, ніж встановлений законом мінімальний розмір оплати праці.

Просимо Вас, в термін до  29 березня 2018 року повідомити, чи бажаєте Ви, щоб Ваше підприємство увійшло до переліку об’єктів підприємств, установ та організацій Дружбівської селищної ради, які зможуть приймати адміністративно-покараних осіб  для відбування адміністративного стягнення у виді суспільно-корисних робіт протягом доби з 6 год. до 22 години та будуть здійснювати за такими особами контроль.

            Селищний голова                                             І.В.Слободян 

 

 

20 грудня 2017 року відбудеться  чергове  засідання сесії селищної ради в приміщенні селищної ради  о 10.00год. З порядком денним можна ознайомитись в  розділі "Діяльність селищної ради" в підрозділі "Розпорядження селищного голови" .

 

18 жовтня  2017 року відбудеться термінове позачергове  засідання сесії селищної ради в приміщенні селищної ради  о 16.00год. З порядком денним можна ознайомитись в  розділі "Діяльність селищної ради" в підрозділі "Розпорядження селищного голови" 

 

 

10 жовтня 2017 року мала відбутися сесії Дружбівської селищної ради. Перед початком засідання  зареєстровано 6 депутатів .   Обрано до селищної ради 14 депутатів. Для роботи засідання та   прийняття легітимних рішень селищної ради  необхідно 8 голосів. Засідання  сесії селищної ради не відбулося із-за відсітності кворуму. Під час наради із присутніми депутатами було схвалено дату перенесення  засідання сесії на 12 жовтня на 17.00год.    

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування

Логін: *

Пароль: *