Звернення до суб'єктів господарювання

21  березня  2018 р., №02-02-02/228

Керівникам підприємств, установ,

організацій   смт. Дружба

Звертаємося до Вас з приводу наступного.

На виконання вказівки Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції № УП/212 від 12.02.2018 року на розгляд виконавчого комітету Дружбівської селищної ради чергове засідання якого повинно відбутися 30 березня о 14:00 год.. Виконавчим комітетом Дружбівської селищної ради буде визначатися та затверджуватися перелік об’єктів підприємств, установ та організацій Дружбівської селищної ради, які зможуть приймати адміністративно-покараних осіб для відбування адміністративного стягнення у виді суспільно-корисних робіт протягом доби з 6 год. до 22 години та будуть здійснювати за такими особами контроль.

Згідно Кодексу України про адміністративні правопорушення, суспільно-корисні роботи полягають у виконанні особою, яка вчинила адміністративне правопорушення, оплачуваних робіт. За виконання суспільно-корисних робіт порушнику здійснюється погодинна оплата за фактично відпрацьований час у розмірі, не меншому, ніж встановлений законом мінімальний розмір оплати праці.

Просимо Вас, в термін до  29 березня 2018 року повідомити, чи бажаєте Ви, щоб Ваше підприємство увійшло до переліку об’єктів підприємств, установ та організацій Дружбівської селищної ради, які зможуть приймати адміністративно-покараних осіб  для відбування адміністративного стягнення у виді суспільно-корисних робіт протягом доби з 6 год. до 22 години та будуть здійснювати за такими особами контроль.

Селищний голова                                             І.В.Слободян