оголошення про конкурс на вибір виконавця будівельних робіт по проекту "Капітальний ремонт даху і фасаду приміщення Дружбівського ясла-садка "Оленка""

Дружбівська селищна рада оголошує конкурс на вибір виконавця будівельних робіт по проекту «Реконструкція даху та заміна вікон частини будівлі будинку культури  смт.Дружба Теребовлянський район Тернопільська область».Об’єкт проведення робіт: приміщення Дружбівського будинку культури, який знаходиться за адресою: вул.Лесі Українки 6А, смт.Дружба.Розмір бюджетного призначення за кошторисною документацією (без витрат, які покладені на замовника) становить 1394,662 тис.грн. з ПДВ.Замовниками виступає Дружбівська селищна рада.

Перелік документів, які подаються на конкурс:

• заява  про участь к конкурсі;

• копія  ліцензії (при наявності);

• копія  виписки або витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб підприємців з відміткою, що дані є актуальними на дату подання пропозиції;

• копія свідоцтва про реєстрацію платника податку на додану вартість або копія Витягу з реєстру платників податку на додану вартість (для учасників – платників ПДВ);

• копія чинного Свідоцтва (Витягу) про сплату єдиного податку або іншого документа, що підтверджує сплату єдиного податку (для учасників – платників єдиного податку);

• контактна інформація учасника (із зазначенням реквізитів учасника: назви, коду ЄРДПОУ, місцезнаходження, поштової адреси, телефону, електронної адреси, відомостей про контактну особу (прізвище, ім’я, по-батькові, посада, контактний телефон ));

• копія статуту;

• довідка з банку про наявність обігових коштів на рахунку не менше 10% від суми проектно-кошторисної вартості ремонту даху;

• копія договорів про виконання аналогічних робіт (не менше 3-ох) та відгуків від замовників з вказаною адресою та номером телефону замовника;

• довідка з ДПІ про відсутність заборгованості;

• копія довідки з обслуговуючого банку про наявність відкритих рахунків та про відсутність наявної заборгованості за кредитами;

• кваліфікаційний склад та підтвердження наявності персоналу для виконання даних робіт

• перелік техніки та обладнання, необхідного для виконання даних робіт;

• копія договорів та перелік субпідрядних організацій, якщо такі будуть залучатися (вогнезахист, блискавкозахист  з ліцензіями на проведення даних робіт);

• конкурсна пропозиція повинна містити пропозицію про вартість виконання робіт та строк виконання робіт;

• календарний план-графік виконання даних робіт.

Умови конкурсу:

1. Конкурсна пропозиція подається в  запечатаному конверті, на якому крім поштових реквізитів робиться відмітка «На конкурс з відбору виконавця будівельних робіт» із зазначенням об’єкта.

2. У конверті мають міститися вищевказані підтверджуючі документи з їх описом.

3. Конверти претендентів з конкурсною пропозицією розпечатуються на засіданні конкурсної комісії.

4. У разі неповноти, невідповідності наданих підтверджуючих документів або несвоєчасності їх подання претендент до участі у конкурсі не допускається.

Терміни виконання робіт з дня отримання дозволу на виконання:

• дах і фасадні вікна встановити до 31.12.2018року - вартість робіт 548 тис.грн.;

• завершення інших робіт до 30.05.2019року.

Об’єкт відноситься до класу наслідків СС1.

Строк подання конкурсної пропозиції: до 17:15 год. 29.10.2018 року (включно).

Поштова адреса за якою подаються документи: 48130, Тернопільська обл.., Теребовлянський р-н, смт.Дружба, вул..Лесі Українки 3. Тел.: 6-14-81, 6-16-33.

Інформація про проведення конкурсу:

Конкур відбудеться 30.10.2018 року.

Місце проведення: приміщення Дружбівської селищної ради, вул.Лесі Українки 3, смт.Дружба, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл. 48130.

Учасники конкурсу можуть ознайомитися з об’єктом виконання робіт  звернувшись до Дружбівської селищної ради.

Телефон для довідок:

роб.6-14-81, 6-16-33,   моб.0967880911 - голова селищної ради Слободян І.В.