Про конкурс на виготовлення експертної оцінки

Дружбівська  селищна рада оголошує  конкурс на розробку  експертно-грошової оцінки    забудованої  земельної  ділянки  несільськогосподарського призначення площею 0,9050га  яка  знаходяться на території Дружбівської селищної ради в межах населеного пункту.

Ліцензованим організаціям, які хочуть взяти участь  у конкурсі, за детальною інформацією   звертатися   в  Дружбівську  селищну  раду за адресою: вул.. Лесі Українки,3, смт. Дружба, Теребовлянського району Тернопільської області  та подавати заяви  в селищну раду протягом місяця з дня розміщення  оголошення  в  газеті (оголошення розміщене в Теребовлянській районній газеті  "Воля" 29.06.2018року в №26 (1373))

Контактні телефони: 6 – 14 – 81; 6 – 16 – 33, email: druzhba-rada@ukr.net